صفحه اصلی
معرفی سرکنسول
اطلاعیه ها
پیام تسلیت

پیام تسلیت
گالری تصاویر
اداره كل ارزيابي و نظارت وزارت امور خارجه
اطلاعیه


پیام تسلیت
پیام تسلیت
سلام بر تو ای عصمت هشتم، کوچه های توس هنوز بوی عطراگین تو را می دهد و آوای غریب ملائک هنوز در طواف حریم کبریایی ات به گوش میرسد. سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران سالروز شهادت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) را بر پیروان و ارادتمندان آن حضرت خاصه هموطنان عزیز تسلیت و تعزیت عرض می نماید
 ١٣:٤٣ - 1396/08/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت
پیام تسلیت
رحلت پیامبر اعظم معراج وصال اوست با حضرت دوست. سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران فرا رسیدن ایام رحلت جانسوز سید انبیاء و برترین آفریده خداوند حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبر پیامبر ، کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ص) را به مسلمانان خاصه هموطنان عزیز مقیم اقلیم کردستان عراق تسلیت و تعزیت عرض می نماید.
 ٠٩:٢٢ - 1396/08/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
اطلاعیه
بازگشت خودروهای ترانزیت از مرز باشماق: ده ها دستگاه از خودرو های سنگین ایرانی که محموله های ترانزیتی را از طریق مریوان به اقلیم کردستان عراق انتقال داده و متاثر از شایعات پس از تخلیه بار به مرز بین المللی تمرچین انحراف و متوقف شدند با پیگیری سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اربیل و مساعدت مقامات محلی از طریق مرز بین المللی باشماق مریوان به کشور بازگشتند. گفتنی است مرز بین المللی باشماق با کردستان عراق برای تردد و تجارت و حمل محموله های ترانزیتی فعال است. لذا نظر به توقف فعالیت مرزهای تمرچین و پرویزخان تاکید می شود مسافرین و خودروها بدون توجه به شایعات تنها از مرز باشماق مریوان تردد نمایند.
 ٠٩:٣٣ - 1396/08/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
اطلاعیه
ضمن عرض تسلیت مجدد، حسب استعلام و پی گیری صورت گرفته، به آگاهی میرساند، در حادثه تلخ زمین لرزه شب گذشته در اقلیم کردستان عراق (اربیل) به هیچ یک از هموطنان عزیزمان آسیبی وارد نشده است.
 ١٥:٣٩ - 1396/08/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت
پیام تسلیت
در پی وقوع حادثه تلخ زمین لرزه شب گذشته و در گذشت تعدادی از مردم شریف اقلیم کردستان عراق، بدینوسیله سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران با تاثر و تاسف، مراتب تسلیت عمیق خود را اعلان و با خانواده های مصیبت زده ابراز همدردی می نماید. از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان طلب مغفرت و صبر و شکیبایی برای بازماندگان مسئلت دارد.
 ١٥:٣٢ - 1396/08/22 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

نقشه سایت |  وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | جستجوي پيشرفته | ساعات كار اداري