صفحه اصلی
معرفی سرکنسول
اطلاعیه ها
نمایشگاه اختصاصی کالاهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران با حضور سرکنسول و مقامات اقلیم کردستان عراق در اربیل عراق افتتاح شد

برگزاری نمایشگاه معرفی توانمندی های صادراتی ایران در اربیل عراق یک رخداد مهم است
گالری تصاویر
اداره كل ارزيابي و نظارت وزارت امور خارجه
اخبار > دیدار آقای مرتضی عبادی با آقای دکتر یوسف گوران وزیرعلوم و تحقیقات


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار آقای مرتضی عبادی با آقای دکتر یوسف گوران وزیرعلوم و تحقیقات

دیدار آقای مرتضی عبادی با آقای دکتر یوسف گوران وزیرعلوم و تحقیقات

مرتضی عبادی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در اربیل  در تاریخ۹خرداد ۹۷با حضور در وزارتخانه با دکتر یوسف گوران وزیر علوم و تحقیات اقلیم کردستان عراق دیدار و گفت و گو کرد.

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از روابط بین دانشگاهی جمهوری اسلامی ایران و کردستان عراق توسعه هرچه بیشتر روابط علمی و آموزشی را یادآوری و از حمایت وزیر علوم قدردانی کرد.

مرتضی عبادی همچنین با بیان موافقت قبلی وزیر در جهت تاسیس شعبه ای از دانشگاه علم و صنعت در اربیل  پیگیری برای تعیین تکلیف موضوع از نخست وزیر اقلیم را ضروری دانست.

دکتریوسف گوران در این دیدار ضمن قدردانی از سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران برای توسعه روابط بین دانشگاهی تمایل خود را برای فعال کردن کمیته های مشترک برای پیگیری تفاهم نامه ها و انتقال تجارب اعلام داشت.

وزیر علوم و تحقیقات اقلیم که دو سال قبل در صدر هیاتی به تهران سفر کرده است آشنایی خوبی نسبت به توانمندی دانشگاه های ایرانی داشته‌ و طرح همکاری های مشترک دانشگاه بویژه در حوزه کاربردی موافقت دارند.


١٥:٣٥ - 1397/03/12    /    شماره : ٥١٨٦٢٦    /    تعداد نمایش : ١٥٩خروج
نقشه سایت |  وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | جستجوي پيشرفته | ساعات كار اداري